Bilgi Merkezi

Haber Paketleri Yazılımı'nı Lisanssız Kullanmak - Warez - Kırılmış Kopya  Bu dökümanı yazdır

Haber Paketleri Yazılımı lisanslı, tescilli bir üründür.

Haber Paketleri Yazılımı'nı lisanssız kullandığı tespit edilen sitelerin bilgileri toplanmakta ve haklarında maddi ve manevi tazminat davası açılmaktadır

Eğer satın almadığınız halde HP dosyalarına sahipseniz, bu dosyalarla site açtıysanız derhal bu dosyaları yoketmekle yükümlüsünüz. Satış sözleşmesinde de belirttiğimiz gibi Haber Paketleri Yazılımı bundan sonra olacaklardan sorumlu değildir, dosyaları elinde bulunduran kişiler savcılık tarafından ifadeleri alınacak ve gerekli görülürse mahkemeye çıkacaklardır.

Haber Paketleri Yazılımı'nın lisans dosyalarını kırıp dağıttığı tespit edilen kişi/kurumlar hakkında 100.000 TL'lik tazminat davası açılmaktadır.
Dosyaları satın aldıktan sonra ya da dosyaları bir şekilde ele geçirip kıran ve dağıtan kişiler hakkında Haber Paketleri Yazılımı'nın ticari faaliyetini gaspetmekten ağırlaştırılmış maddi ve manevi tazminat davası açılacaktır. Eğer bir şekilde elinizde kırılmış HP dosyaları mevcutsa bunları bir an önce yok etmekle ve dağıttığınız yerlerden de imha etmekle sorumlusunuz.

Kırılmış yazılım kullanmak suçtur ve bu şekilde kullananları yakalamamız çok kolaydır.

Yazılımı kırıp dağıtmak daha ağır bir suçtur ve bunu dağıtanlar da kolaylıkla tespit edilebilmektedir.


Haber Paketleri Yazılımı olarak ticari itibarımızı ve geleceğimizi baltalamaya çalışan tüm kötü niyetli şahıslarla sonuna kadar savaşacağımızı bildiririz.

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?