HABER YAZILIMINIZ 30 DK İÇİNDE HAZIR

17 Yıllık Tecrübemizle Profesyonel Haber Yazılımı ve Destek Hizmetlerimiz Sizinle.

haber yazilimlari hosting

İNTERNET HABER YAZILIMI

Haber Sektöründeki Tüm İhtiyaçlarınızı Haber Yazılımlarımızda Topladık.
Yenilenen altyapı ve haber yazılımı temaları ile okuyucularınıza daha modern görünüm sunun.

haber yazılımı

Standart Haber Yazılımı

 • 3599 TL
 • 2549 TL + KDV
haber scripti

Profesyonel Haber Yazılımı

 • 4599 TL
 • 3049 TL + KDV
haber yazilimi

Kurumsal Haber Yazılımı

 • 5599 TL
 • 3549 TL + KDV
php haber yazilimi

Vip Haber Yazılımı

 • 6599 TL
 • 4049 TL + KDV
php haber scripti

Business Haber Yazılımı

 • 7599 TL
 • 4549 TL + KDV
en iyi haber yazılımı

Spor Haber Yazılımı

 • 8599 TL
 • 5049 TL + KDV
profesyonel haber scripti

Yakut Haber Yazılımı

 • 9599 TL
 • 6549 TL + KDV
uzman haber yazılımı

Pera Haber Yazılımı

 • 12599 TL
 • 9549 TL + KDV
en hızlı haber yazılımı

Masal Haber Yazılımı

 • 15599 TL
 • 11549 TL + KDV

Biz Haber Yazılımında Profesyonelliğin önemini biliyoruz.

Haber Yazılımımız bir haber sitesinde olması gereken her modülün en ince titizlikle düşünülerek hazırladığı bir sistemdir. Siz sadece haberlerinizi yayınlar ve içeriğinizi üretmeye odaklanırsınız. En iyi haber yazılımı size hem zamandan kazandırır, hem gerçekten işinizi yapmanızı sağlar, etkili bir arayüzle ziyaretçilerinize haber okuma noktasında muhteşem bir deneyim sunar. Hangi temayı seçeceğinize dair karar vermekte zorlanıyorsanız, Canlı destek ekibimizle görüşerek bütçenize uygun şekilde , haberlerinizin yoğunluğuna, sitenizin trafiğine ve kapasitesine göre ücretsiz danışmanlık talep edebilirsiniz. Konusunda uzman arkadaşımız sitenizin önceki yazılımını detaylı bir şekilde analiz ederek size nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda rehberlik edecektir.


HABER YAZILIMI ÖZELLİKLERİ

HaberPaketleri haber yazılımı tamamen Kendi ekibimiz tarafından özgün olarak geliştirilmektedir. Kesinlikle Wordpress, Joomla, Drupal vb. gibi hazır sistem üstüne kurulan bir yapı değildir.

Kolay Kullanım

Haber yazılımı yönetim paneli ortalama bir internet kullanıcısının kolayca kullanabileceği bir şekilde .

100% SEO

Haber yazılım paketlerimiz 100% SEO uyumludur. Başta Google olmak üzere tüm arama motorları ile uyumludur.

Google News

Haber siteleriniz için gerekli olan google news altyapısı haber yazılımı ile sizlere ücretsiz sunulmaktadır.

Youtube Botu

Youtube botu sayesinde sadece video arama yaparak istediğiniz videoyu saniyeler içinde sitenize kaydedin.

Photoshop

Adminden photoshop modülü sayesinde birkaç dakika içerisinde haber resminizi istediğiniz gibi yapın kaydedin.

Mobil Site

Mobilden gelen ziyaretçilerinize daha sade ve okunabilir bir arayüz sunun (mobil.siteniz.com)

İlişkili Haber

Haber girerken haberle ilişkili haberleri seçip ziyaretçilerin sayfanızda daha çok gezinmesini sağlayın.

Modül Sıralama

Modül sıralama ile anasayfa ve sağ tarafta bulunan modülleri, reklamları vs sürükleyip sıralayın.

Gelişmiş Log Kaydı

Hangi editör, yazar veya üye hangi saatte neler yaptı? Hepsini görün ve detaylı inceleyin.

İleri Tarihli Haber Ekleme

Haber Yazılımı ile ileri tarihli girdiğiniz haberleriniz belirlediğiniz tarihte yayınlanır.

Türkiye’nin en çok tercih edilen haber yazılımını sunuyoruz, siz sadece işinize odaklanın!

Geliştirilen ve yenilenen alt yapı sayesinde, hem güncel ve aktif kalın, hem de daha güvenli bir şekilde sadece işinize odaklanın.

Haber Yazılımı Hakkında Aklınıza Takılan Sorular

Okuyucularınıza güvenilir ve doğru haber hizmeti vermek için doğru yerdesiniz.

Satın Al butonuna bastıktan sonra gerekli işlemleri tamamlayarak son adımda ödemenizi kredi kartı veya banka havalesi seçeneği ile yaptıktan sonra kurulumunuz gün içinde gerçekleşecektir.

Evet, mevcut sitenizin ftp ve veritabanı bilgilerini göndermeniz durumunda içerik taşıma işlemi yapılabilmektedir. Bu hizmeti ücretli olarak sağlamaktayız. Bilgi Alınız.

Paketinizin yıllık hosting ödemeleri bulunmaktadır. Bu fiyatlara paketin özelliğine göre hosting hizmeti, teknik destek dahildir. (Yedekleme Hariçtir, yedekleme hizmeti sözleşmelerde de belirtildiği üzere ücretlidir.)

Evet alabilirsiniz ama bu durumda kurulum yapıp teslim ettikten sonra hiç bir sorumluluk alamamaktayız. Paket fiyatında herhangi bir indirim söz konusu değildir. (Teknik Destek ve Güncellemeler Ücretlidir.)

Satış sözleşmemizde belirttiğimiz gibi ftp bilgilerini veren TEK FİRMAYIZ.

Haber yazılımlarımızın tamamı %100 GOOGLE SEO uyumludur.

Haber yazılımımız Google News ile tamamen uyumludur. Google news için sitemap desteğimiz vardır. Yazılımlarımız da Google news için gerekli tüm altyapı sağlanmıştır.

Evet lisans değişimlerini ücretli bir şekilde yapabilirsiniz. (Lütfen Bilgi Alınız.)


Haber Scripti

2013 YILINDAN BU YANA MÜŞTERİLERİMİZİN GERİ BİLDİRİMLERİ İLE EDİNİLEN TECRÜBELER DOĞRULTUSUNDA GİDEREK BÜYÜYEN VE GELİŞEN HABER YAZILIMLARIMIZIN ARASINA HER GEÇEN GÜN YENİ HABER SCRİPTLERİ EKLENMEKTEDİR.

Duru Yazılım Haber Yazılımı, bir haber sitesinde olması gereken her modülün en ince titizlikle düşünülerek hazırladığı bir sistemdir. Siz sadece haberlerinizi yayınlar ve içeriğinizi üretmeye odaklanırsınız. En iyi haber yazılımı size hem zamandan kazandırır, hem gerçekten işinizi yapmanızı sağlar, etkili bir arayüzle ziyaretçilerinize haber okuma noktasında muhteşem bir deneyim sunar. Hangi temayı seçeceğinize dair karar vermekte zorlanıyorsanız, Canlı destek ekibimizle görüşerek bütçenize uygun şekilde , haberlerinizin yoğunluğuna, sitenizin trafiğine ve kapasitesine göre ücretsiz danışmanlık talep edebilirsiniz. Konusunda uzman arkadaşımız sitenizin önceki yazılımını detaylı bir şekilde analiz ederek size nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda rehberlik edecektir.

NEDEN DURU YAZILIMI TERCİH ETMELİSİNİZ?

ÖZEL MOBİL SÜRÜM : Haber Scripti hizmetimizin ücretsiz mobil sürümü sayesinde sadece bilgisayardan değil, bütün mobil cihazlardan da erişilebilir.

GELİŞMİŞ YÖNETİM PANELİ : Gelişmiş yönetim paneli sayesinde sitenizin bütün alanlarını aktif / pasif yapabilir, sitenize kolayca içerik ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

UZMAN EDİTÖR EKLENTİSİ : Gelişmiş haber yazılımı Editör Performans Eklentisi sayesinde editör ve yönetici performans istatistik verileri elde edilir. Günlük hangi yönetici ya da hangi editör kaç haber girmiş modüler olarak istatistiksel şekilde yansıtılır. Tarih filtresi ile birlikte arama kriteri değiştirilebilir.

OTOMATİK AJANS BOTLARI : Haber siteniz için abone olduğunuz ajansların haberlerini otomatik ajans botları sayesinde kolaylıkla takip edin.

ÜST DÜZEY GOOGLE OPTİMİZASYONU : Haber sitenize eklediğiniz içeriklerin Google'da ve Google News'te yer alabilmesi, Google ile tam uyumlu olabilmesi için gereken her şey mevcut.

BİR HABER SİTESİNDE GEREKEN HER ŞEY : En ucuz haber yazılımı hizmetinde bir haber sitesinde olması gereken her şeyi sunmaya çalıştık. Sizlerden gelen geri dönüşlerle de sürekli geliştiriyoruz.

SATIŞ SONRASI TEKNİK DESTEK : Haber Sitesi Kurmak İsteyenler İçin , Haber sistemini satın aldıktan sonraki 1 yıl ücretsiz olmak üzere, teknik ekibimiz sizlere tam destek veriyor. En küçük sorununuzda anında yanınızdayız.